O mnie

by Jolanta Strażyc

Witam wszystkich na moim blogu. Nazywam się Jolanta Strażyc. Mieszkam w Krakowie. Jestem miłośniczką zdrowego stylu życia, muzyki klasycznej, mody, podróży i fotografii. Przez kilka lat prowadziłam bloga „Moda i fotografia”, na którym oprócz tematyki lifestylowej pisałam o modzie oraz przedstawiam autorskie stylizacje poświęcone dojrzałym kobietom i pokazywałam, że życie nie kończy się po 50-tce.

Dzięki blogowi poznałam wielu ciekawych ludzi, nawiązałam przyjaźnie i to nie tylko wirtualne. Byłam sprawczynią niejednej metamorfozy wyzwalającej pokłady samozadowolenia i akceptacji Osób, które zrozumiały, że nie tylko włosy i brwi, ale nawet rysy twarzy i proporcje ciała można zmienić kilkoma szybkimi i skutecznymi sztuczkami.

Pisanie bloga modowego to początek drogi. Szukając rozwiązań dla siebie i dla moich Czytelników, zostałam osobistą stylistką personal shopper. Jak na miłośniczkę mody przystało mam za sobą kilka kursów i szkoleń z zakresu mody, stylizacji fryzur, wizażu i pielęgnacji urody – między innymi Szkolenie dla Osobistych Stylistów Personal Shopper w Akademii Wizerunku Moniki Jurczyk.

Kocham klasykę. Eksperymentowanie ze strojami mam już za sobą. Wiem w czym wyglądam dobrze i w czym czuję się najlepiej. Lubię otaczać się ładnymi rzeczami, ale tylko tymi, które faktycznie są mi do czegoś potrzebne. Nie mam tendencji do wypełniania mojej przestrzeni rzeczami typu „przyda się”. Zasady minimalizmu i slow fashion świetnie sprawdzają się w moim życiu.

Blog dedykuję kobietom dojrzałym, które myślą pozytywnie o swoim wieku, dbają o siebie, o swój rozwój, które dobrze się czują we własnej skórze, czują się atrakcyjne i spełnione … Albo chciałyby się tak poczuć.

Osoby zainteresowane wspólnym działaniem zachęcam do kontaktu:

jolanta.strazyc@wp.pl

You may also like

8 komentarzy

Krys. 2022-09-27 - 12:17

Dzień dobry. Dzisiaj trafiłam na Twojego bloga i jestem zachwycona. Tyle cennych wiadomości. Naprawdę jest co poczytać. Brakuje mi tylko zdjęć z Tobą, takich np. jakie publikujesz na instagramie. Czyli przykłady różnych stylizacji, na co dzień i większe wyjścia. Zdjęcia podróżnicze na instagramie też masz bardzo fajne. Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkiego najlepszego 🙂

Reply
Magdalena 2022-09-29 - 18:37

Dziękuję za ten blog. Jako kobieta dojrzała, szukam miejsca dla siebie w sieci. Pozdrawiam Panią serdecznie 🙂

Reply
Marzena 2022-10-09 - 21:22

Jest mi bliskie Pani podejście do mody – inspirujące i wzbogacające naszą codzienność. Przekonujące do świadomych zakupów i wyborów. Brakuje mi jednak zdjęć z Pani stylizacjami, ale te stylizacje, które Pani proponuje na Instagramie, stanowią dla mnie zawsze źródło inspiracji. Pozdrawiam Panią serdecznie i czekam na więcej 🙂

Reply
Szeliga 2022-12-16 - 23:11

Witaj,
cieszę się, że znowu piszesz. Twój blog był arcyciekawy i mam nadzieję, że ta strona odniesie sukces 🙂

Reply
Wiktoria 2022-12-26 - 19:36

Dzień dobry 🙂 Bardzo tu u Pani przyjemnie. Chętnie zostanę na dłużej 🙂

Reply
Magdalena 2022-12-27 - 14:25

Pani Jolanto, bardzo ładny i ciekawy blog. Życzę Pani wszystkiego najlepszego i pozdrawiam serdecznie.

Reply
Anna W. 2023-01-15 - 11:56

Świetny blog, bardzo dużo przydatnych informacji. Z przyjemnością będę zaglądać. Pozdrawiam cieplutko 🙂

Reply
Marek 2023-01-31 - 16:18

Dziękuję za ten blog i serdecznie pozdrawiam 🙂

Reply

Leave a Comment