(+48) 602 479 378 jolanta.strazyc@wp.pl
 rejestracja

Przegląd szafy


Każda personal shopper'ka rozpoczyna swoją pracę od analizy sylwetki swojej klientki i analizy kolorystycznej. Następny etap to przegląd szafy.

Koszt: 200 zł/godz.

Znasz już swoją sylwetkę, pozbądź się wszystkiego co do niej nie pasuje. Postaw na ubrania klasyczne. Ubrania klasyczne są obecne w każdym sezonie. Muszą być doskonałe, wygodne i dopasowane do Twojej figury. Muszą starczyć na lata, więc komponuj je powoli i wybieraj tylko najlepsze kąski. Kupuj podczas wyprzedaży, w lepszych sklepach. Szukaj też w Internecie. Posegreguj ubrania tak by było je łatwo łączyć w zestawy. Następnie, zrób listę brakujących rzeczy. Lista taka pomoże Ci uniknąć niepotrzebnych zakupów.

Zadbaj, aby w Twojej szafie były wyłącznie gotowe zestawy ubrań idealnie dobranych do Twojej sylwetki, typu urody i stylu życia.

Zawsze warto wydać więcej na rzeczy:

wielofunkcyjne – sukienka z kardiganem do pracy; z naszyjnikiem i szpilkami na wieczorne wyjście
wielosezonowe – dżinsy i biała koszula. Można im nadać dowolny charakter dobierając akcesoria. Na dzień kurtkę lub żakiet i modną dużą torbę. Na wieczór małą kopertówkę i szpilki
ponadczasowe – stanowiące kanon współczesnej elegancji: garnitur, mała czarna, dżinsy, biała koszula, spódnica ołówkowa, kardigan, trencz. Ważne by ubrania te nie miały wymyślnych krojów i ozdób. Dzięki temu stają się neutralne. Zestaw taki uzupełniamy o hit sezonu. Rzeczy dobrej jakości świetnie łączy się z tańszymi i nowościami
buty – jeśli wyglądają tanio nawet nie próbuj ich przymierzać. Top z przeceny i tanie dżinsy zyskają na wyglądzie jeśli założysz porządne buty. Dobra para powinna starczyć na kilka lat i nie należy jej nosić dzień po dniu
torba – mega ważną częścią stylizacji. Nie musi pasować do butów
biżuteria – powinna być ciekawa, niebanalna, wykonana w półfabrykatów najwyższej klasy. Kolorowe kamienie zatopione w srebrze, nowoczesne projekty połączone z elementami starej biżuterii lub egzotycznej przywiezionej z dalekich podróży ... Biżuteria jest jednym z ważnych elementów podkreślających naszą osobowość. Czasem jeden ciekawy wisior lub bransoletka tworzą cały strój. Nosząc biżuterię dajesz sygnał, że czujesz się pewnie i kobieco.
najnowsze trendy powinny pojawiać się u Ciebie głównie w dodatkach: świetnych torbach, dobrych butach, markowych okularach, biżuterii.

© 2019 Monastyrski
Zamknuć