(+48) 602 479 378 jolanta.strazyc@wp.pl
 rejestracja
Beata:

Pani Jolanto, cieszę się, że znalazłam Pani bloga. Bardzo podoba mi się Pani podejście do mody i kreowania wizerunku. Pani praktyczne porady pomogły mi zrozumieć teorię mojego stylu. Teraz już wiem co mam kupić, co zrobić, które zestawy nosić, a których powinnam unikać. Czytanie Pani bloga jest niesamowicie wartościową lekturą.

Krystyna:

Pani Jolanto, spotkania z Panią były bardzo inspirujące i uzupełniły moją wiedzę na temat minimalizmu i szafy kapsułowej. Bardzo dziękuję za podsumowanie naszych spotkań ilustrowanym poradnikiem, do którego zawsze z przyjemnością będę wracać. Wszyscy zauważyli zmianę w moim sposobie ubierania się i każdy stwierdził, że jest to zmiana jak najbardziej korzystna. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Urszula:

Bardzo ciekawy blog z mnóstwem trafnych i cennych uwag. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Magdalena:

Pani Jolanto, bardzo ładna strona internetowa, a blog zapowiada się bardzo ciekawie. Życzę Pani wszystkiego najlepszego i pozdrawiam serdecznie.

Lila:

Już od dłuższego czasu myślałam o zmianie swojego stylu ubierania. Jola zobaczyła we mnie to co najładniejsze, podpowiedziała mi jak mam to podkreślić, a także doradziła mi czego nie powinnam nosić i w jakich ubraniach będę wyglądać najlepiej.

Edyta:

Pięknie Jolu pokazujesz, jak być współczesną damą... Klasa za każdym razem!


© 2019 Monastyrski
Zamknuć