(+48) 602 479 378 jolanta.strazyc@wp.pl
 rejestracja


O mnie

Nazywam się Jolanta Strażyc. Mieszkam w Krakowie. Jestem miłośniczką zdrowego stylu życia, muzyki klasycznej, mody, podróży i fotografii. Od kilu lat prowadzę bloga na którym oprócz tematyki lifestylowej piszę o modzie oraz przedstawiam autorskie stylizacje poświęcone dojrzałym kobietom i pokazuję, że życie nie kończy się po 50-tce.

Dzięki blogowi poznałam wielu ciekawych ludzi, nawiązałam przyjaźnie i to nie tylko wirtualne. Byłam sprawczynią niejednej metamorfozy wyzwalającej pokłady samozadowolenia i akceptacji Osób, które zrozumiały, że nie tylko włosy i brwi, ale nawet rysy twarzy i proporcje ciała można zmienić kilkoma szybkimi i skutecznymi sztuczkami.

Pisanie bloga modowego to początek drogi. Szukając rozwiązań dla siebie i dla moich Czytelników, zostałam osobistą stylistką personal shopper. Jak na miłośniczkę mody przystało mam za sobą kilka kursów i szkoleń z zakresu mody, stylizacji fryzur, wizażu i pielęgnacji urody – między innymi Szkolenie dla Osobistych Stylistów Personal Shopper w Akademii Wizerunku Moniki Jurczyk.

Kocham klasykę. Eksperymentowanie ze strojami mam już za sobą. Wiem w czym wyglądam dobrze i w czym czuję się najlepiej. Lubię otaczać się ładnymi rzeczami, ale tylko tymi, które faktycznie są mi do czegoś potrzebne. Nie mam tendencji do wypełniania mojej przestrzeni rzeczami typu "przyda się". Zasady minimalizmu i slow fashion świetnie sprawdzają się w moim życiu.© 2019 Monastyrski
Zamknuć